The MW Teck is a Mesquite Weekly Publication - A Famous Wolf Studio Media Production - Member of the Free Press Association of Nevada, USA

Nový rok - nový vzhled - nový začátek .... Začněme s CES2024

Published on January 22, 2024 by Rudy (Hrothulf) Moertl  


Jsme tu opět na veletrhu CES2024 s tvůrci kreativního obsahu a ostatními médii. A tak začínáme "Dny médií" CES2024 7. a 8. ledna 2024 v Las Vegas tímto úvodem.


CES 2024: Pohled do budoucnosti

Veletrh CES 2024 byl zahájen dvěma vzrušujícími mediálními dny, na kterých stovky vystavovatelů představily novinářům a analytikům z oboru své nejnovější inovace a produkty. Veletrh CES 2024 nabídl pohled na budoucnost technologií a na to, jak budou utvářet náš život - od zařízení pro chytrou domácnost po nositelnou techniku, od autonomních vozidel po virtuální realitu.

Jedním z vrcholů mediálních dnů byla akce CES Unveiled, na níž více než 200 začínajících a rozvíjejících se společností představilo svá špičková řešení některých nejpalčivějších světových problémů. Mezi účastníky byli např:

- **BioSense**, biometrický senzor, který dokáže analýzou potu a teploty kůže zjistit stres, únavu a náladu. Cílem BioSense je zlepšit duševní zdraví a wellness tím, že uživatelům poskytne personalizovanou zpětnou vazbu a doporučení.

- **EcoWave**, měnič energie z vln, který dokáže využít sílu oceánu k výrobě čisté a obnovitelné elektřiny. Společnost EcoWave tvrdí, že má nejvyšší účinnost a nejnižší náklady ze všech zařízení na výrobu energie z vln na trhu, a plánuje nasazení své technologie na odlehlých ostrovech a v pobřežních komunitách.

- **Flyt**, osobní létající zařízení, které dokáže přepravit jednoho pasažéra až na vzdálenost 20 mil rychlostí až 60 mil za hodinu. Flyt využívá čtyři elektrické vrtule a inteligentní systém řízení letu, který poskytuje bezpečný a zábavný způsob cestování ve vzduchu. Flyt doufá, že způsobí revoluci v městské mobilitě a sníží dopravní zácpy a znečištění.

- **Lumi**, chytrá lampa, která dokáže promítat interaktivní obsah na jakýkoli povrch. Lumi dokáže proměnit jakoukoli stěnu, stůl nebo podlahu v dotykovou obrazovku a může také zobrazovat 3D hologramy a rozšířenou realitu. Lumi lze použít pro zábavu, vzdělávání, hry a komunikaci.

- **Nura**, neuronové rozhraní, které dokáže propojit lidský mozek s jakýmkoli zařízením. Nura využívá neinvazivní náhlavní soupravu, která dokáže číst a zapisovat mozkové signály, a softwarovou platformu, která je dokáže převádět na příkazy a zpětnou vazbu. Nura může uživatelům umožnit ovládat počítače, chytré telefony, roboty, a dokonce i mysl jiných lidí.


Výše uvedený článek nebyl napsán redaktorem MW ani žádnou lidskou osobou. Článek "CES 2024: A Glimpse of the Future" napsala generativní umělá inteligence. Pohled do budoucnosti již není pohledem do budoucnosti, je to pohled na dnešek... na současnost! Tato realita je rozrušující, převracející, převracející a nepředvídatelná se sociologickými a kulturními dopady, které jsme nyní ještě neviděli.

Změnila VŠECHNO!
Jste připraveni!!!
CES 2024
Budoucnost je vždy naše. Rok 2024 bude plný zázraků. Rozzáří náš svět cestou k věcem, které budou vzrušovat, fascinovat a posilovat naše smysly jako nikdy předtím. Podíváme se jen na malý zlomek věcí, které změní náš život dnes i v nadcházející zářné budoucnosti. Veletrh CES 2024 se bude opět konat v Las Vegas a představí aspirace našeho světa a vykreslí budoucí globální společenství, které nás nejen oslní a inspiruje, ale také obohatí naše životní zkušenosti. Magický veletrh CES 2024 začíná v lednu 2024.

********
Veškeré vzrušení se letos týká umělé inteligence a my vám přineseme, co přední představitelé odvětví umělé inteligence předpovídají pro budoucnost (nikoliv vzdálenou, ale pro zítřek).
Sledujte tento prostor pro budoucnost dneška.